KONST / Litografier / Färglitografier 10493459
nr 1049 3459
Färglitografier
6 st, Astri Bergman-Taube (1898-1980), 210-upplaga, 47x62
Kondition: en med skadat glas, två blad med fuktskador
måndag 15 augusti 2016
kl 19:19:29